26/07/2022

Toulky karavanem: Do kterého kempu se v Evropě vydat?

Pokud letos plánujete cestování karavanem, nechte se inspirovat naší nabídkou TOP 10 evropských kempů! Tak se na to pojďme mrknout.

Německo: Campingplatz Kinzigtal, Schwarzwald

Tento malý kemp se nachází v hornatém údolí porostlým stromy. Je zde také dětské hřiště, možnost jízdy na koni či se vydat na procházku po turistických trasách.

Itálie: Butterfly Campsite, Gardské jezero

Tento kemp se nachází pár minut od pláže a je vhodný pro rodiny s dětmi. Je zde velký bazén i bazén pro děti lemovaný palmami. 

Rakousko: Kur Camping Erlengrund, Bad Gastein

Při cestování karavanem byste se měli zastavit v tomto kempu obklopeném horami. Je zde možnost celoročního ubytování v případě, že se chcete v zimě vydat lyžovat na hory.

Francie: Domaine de Sevenier, Ardeche

Pokud máte rádi vinařské oblasti, zaparkujte svůj karavan v tomto kempu. Naskytne se vám zde pohled na bazénový komplex a malebné údolí. 

Francie: Camping Le Pontet, Perigueux

Kemp se nachází na řece Isle, kde můžete využít možnost výletů na kánoi či lovení ryb. Zahrajete si zde volejbal či minigolf. Tak zvažte pronájem karavanu a hurá na cestu.

Francie: Ty Nadan, Bretaň

Navštivte bretaňský venkov kousek od pláže Morbihanu, což je skvělá volba na výlet karavanem s teenagery. Projedete se zde na segwayi, kajaku či na koních. 

Itálie: Camping Ca’Savio, Veneto

Rodinný kemp s dvěmi bazény a písečnou pláží, kde si můžete užít windsurfing a surfování či si užít výlet trajektem do Benátek. 

Španělsko: Camping La Torre del Sol, Costa Dorada

Užijte si skvělou dovolenou v karavanu na pláži uprostřed olivovníků. Kemp je vhodný pro rodiny s dětmi, pro které je zde připraven dětský a mládežnický klub.

Francie: L’Atlantique, Bretaň

Kemp se nachází v krásné přírodní rezervaci u pláže na jižním pobřeží Bretaně. Děti ocení bazénový komplex se skluzavkami. Prodej karavanu je skvělou volbou, pokud plánujete pravidelné cestování.

Španělsko: Castell Montgri, Costa Brava

Tento kemp je vhodný pro mladé páry či kamarády, kteří si chtějí užít výlet v karavanu. Bazénové komplexy jsou zde otevřeny do půlnoci, večer si zajdete do kina a užijete si zábavu na diskotéce.

Kam se vydáte toto léto vy?

26/07/2022

Napsali o nás

Logo článku
Obytný přívěs z Turecka slibuje hodně muziky za málo peněz
Logo článku
Levný terénní karavan Panzer je jako stvořený pro zručné české kutily
Logo článku
Test: karavan Panzer 250
Logo článku
Obytňák Ares klame tělem, je dost prostorný a má vlastní koupelnu
Otevřít chat
1
Dobrý den, ráda Vám pomohu s výběrem některého z našich karavanů. Odpovídáme téměř ihned.

Míša z TownOut