DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vylepšete si dovolenou s našimi doplňky

Pohodlí našich klientů je pro nás to hlavní a proto jsme značně rozšířili náš sortiment. Nepůjčíme vám pouze karavan bez ničeho, svůj výlet si můžete zpříjemnit různým příslušenstvím, s kterým uděláte ze svého karavanu pojízdný kemp.

STŘEŠNÍ STAN

S nosností až 200 kg jde o prostor, kde se v pořádku vejdou další dva lidé. Pro dospělé jde o další způsob, jak přidat místo. Děti ve střešním stanu naleznou něco daleko zábavnějšího, například dobrodružný posed, budou jej vnímat se stejným nadšením jako vrchní patro poschoďové postele.

300 Kč/den

NOSIČ NA KOLA A ELEKTROKOLA

Vyjeďte do přírody a celé to tam prozkoumejte, zažijte dobrodružství. Nemusíte to však dělat pěšky, půjčujeme také elektrokola.

Hlavní výhody elektrokola jsou zjevné, je to kolo vybavené motorem a baterií. Díky baterii překonáte každý terén, nemusíte se bát únavy, až za své limity vás dostane baterie o kapacitě 400 Wh. Díky ní z našich kol vytáhnete rychlost až 25 km/h a na jedno nabití ujedete až 190 km, v kopcovitém terénu mezi 90 a 110 km.

Pokud si půjčíte pouze auto s elektrokoly, či pouze elektrokola, poskytujeme také spolehlivý nosič. Nemusíte se bát vcelku nespolehlivého střešního nosného systému, tento nosič připnete za své auto a kola zajistíte. Jde o jednoduchý a bezpečný systém. Aplikuje se na tažné zařízení.

150 Kč/den

Kempingové vybavení: stůl a židle

Součástí vybavení našich karavanů je i zařízená kuchyně. Výsledný produkt si můžete dát v talířku na koleni, nebo si můžete půjčit pár kempingových židlí a stůl a užít si pohodovou rodinnou večeři v lese či na břehu jezera. Jejich přesun je velice jednoduchý, židle i stůl si můžete složit a během ani ne minuty znovu rozložit.

20 (židle) a 30 (stůl) Kč/den/kus

Markýza vč. bočních stěn (stanová předzahrádka)

Síla tohoto doplňku je v jeho flexibilitě. Potřebujete trochu soukromí? Začalo pršet a vám se nechce dovnitř, do karavanu? Schází vám nějaký prostor a chcete si jej přidat? Vztyčte tento boční stan a užívejte dovolené, jen pár milimetrů od přírody.
200 Kč/den

Přistavení a vrácení karavanu na adrese zákazníka

Karavan můžeme dovést až k vám od adresy Na lánech 25, Praha Michle a Brno Popůvky.

30 Kč/km

Příplatek za půjčení mimo pracovní dobu

Nevyhovuje vám čas vyzvednutí nebo vrácení ? Můžete využít možnosti vyzvednutí po pracovní době nebo o víkendu za příplatek.

500 Kč

Chcete se dozvědět více o konkrétních karavanech?

Top linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram