Často kladené dotazy - TownOut

Často kladené dotazy

Mohu jet s karavanem do zahraničí?

Ano, můžete, nicméně je nutné vrátit karavan do konce smluvené doby

Liší se cena pronájmu podle sezon?

Ano. Při pronájmu od 1. 11. do 31. 3. je cena ze Steel Drop 890 Kč a za X-Line 990 Kč. Během vedlejší sezony mezi 1. 4. a 15. zářím 30. říjnem se za Steel Drop platí 1100 Kč a za X-Line 1200 Kč. A ve dnech mezi 1. červnem a 14. zářím 1300 Kč za Steel Drop a 1400 Kč za X-Line.

V čem jsou vlastně rozdíly karavanů, když jsou ceny podobné?

Vybavení je stejné, malé rozdíly jsou však ve velikosti interiéru a samotných karavanů. X-Line se také hodí do větší nepohody než Steel Drop díky speciálnímu bezpečnostnímu nástřiku Line-X, proto je cena trochu vyšší.

Jak je to s pojištěním?

Všechny karavany jsou samozřejmě pojištěné a jedná se o pojistky POV a HAV.

Co a kdy se platí?

Pronájem se platí formou faktury, která má týdenní splatnost. Fakturu zašleme 5 týdnů před vyzvednutím karavanu. Pokud si rezervaci rozmyslíte a nebudete chtít fakturu uhradit, dojde k BEZPLATNÉMU zrušení rezervace. Pokud se rozhodnete zaplatit hned po rezervaci (7 a více týdnů před vyzvednutím karavanu), obdržíte 5% slevu. Poplatky za stornování rezervace nastupují při zrušení pronájmu krátce před jeho uskutečněním. Dojde-li ke zrušení ve 4. až 2. týdnu před smluveným termínem vyzvednutí karavanu, účtujeme si poplatek za stornování ve výši 20 % ceny pronájmu. Když zrušíte rezervaci týden před smluveným termínem vyzvednutí karavanu, účtujeme si storno poplatek ve výši 30 %. Při nevyzvednutí karavanu tento poplatek činí 50 % ceny pronájmu.
V případě zdravotních potíží nabídneme zákazníkovi nový termín s dodatečnou platbou ve výši 15 %, za předpokladu že doloží lékařské potvrzení.
Při převzetí karavanu musí zákazník složit vratnou kauci ve výši 10 000 Kč a tato částka se po vrácení karavanu ihned vrací.

Lze si karavan také koupit?

Pokud se vám náš karavan zalíbí a nebudete se s nim chtít rozloučit, můžete si ho samozřejmě koupit. Z konečné ceny za koupi vám odečteme cenu pronájmu. Pro více informací nás kontaktujte na čísle 732 776 667 nebo zašlete zprávu na e-mail info@townout.cz.

Kde si karavan vyzvednu?

Karavan si vyzvednete v našem showroomu na ulici Radiová 5 na Praze 4.

Napsali o nás