PRODEJ KARAVANŮ

Láká vás dobrodružství v zeleném objetí české přírody s vkusným a pohodlným, kompaktním mikro karavanem? Nemusíte si jej pouze půjčovat, možná je i trvalá koupě! Nejde samozřejmě o karavany z půjčovny, jsou to karavany nové a vy byste byli jejich jedinými a unikátními majiteli. Nemusíte jít do obchodu naslepo, nabízíme možnost důkladné osobní prohlídky. Neváhejte nás kontaktovat ohledně prohlídky, také můžeme zodpovědět vaše další dotazy.

CARETTA OFF-ROAD

Jako off-road se klasifikují ta vozidla, která se nebojí sjet z udržovaných a lehce sjízdných silnic a cest. A přesně taková je i Caretta Off-road. Díky kvalitnímu podvozku speciálně designovanému ke zdolávání obtížného terénu můžete tento kompaktní karavan připojit k terénnímu vozidlu beze strachu, že by to karavan nestíhal.
Samozřejmě nejde jen o odolnost, v interiéru karavanu najdete pohodlí, které vám zpříjemní dovolenou. Široká postel a dostatek úložného prostoru zajistí, že si po dobrodružném dni v přírodě sladce odpočinete.

VÍCE O OFF-ROAD

Caretta 1500

Caretta 1500 poskytuje ideální kombinaci pohodlí, mobility a ceny. Jde o cenově nejpřijatelnější karavan kompaktních rozměrů, které z něj činí šampiona dálniční a silniční přepravy.
Ve vnitřních prostorách najdete širokou postel a dost místa pro dvě dospělé osoby a jedno dítě. Exteriér kabiny je z odolného laminátu a nápravy AL-KO s vysokou výdrží, takže problém vám nebudou dělat ani těžce sjízdné a neudržované silnice českého venkova.
Také máme k dostání velké množství doplňků, jako jsou například venkovní sprcha, výkonná klimatizace a mnohem více. Celý seznam najdete v ceníku.

VÍCE O 1500

CARETTA JUNIOR

Karavan by neměl být pojízdným hotelem. Je to nástroj, díky kterému si užijete dobrodružný výlet v přírodě.
Díky inteligentnímu designu je maximalizováno využití každého centimetru čtverečního, je to místo, kde si můžete odpočinout a kde můžete uložit svá zavazadla.
Interiér je vybaven širokou postelí, sprchou a WC skříňkou (lze vybavit také technickým kazetovým WC). Dovnitř se vejdou dvě dospělé osoby a jedno dítě, exteriér kabiny je z odolného laminátu a díky pozinkovanému podvozku a kvalitní AL-KO nápravě zvládne Caretta i méně kvalitní silnice.
Máme k dostání velké množství doplňků, jako jsou například venkovní sprcha, výkonná klimatizace a mnohem více. Prohlédněte si celý seznam v ceníku.

VÍCE O JUNIOR

Caretta UNCLE

Caretta Uncle je, aspoň co se týče pohodlí, šampionem mezi Carettami. Nabízí maximální možný komfort pro 4 osoby a za přijatelnou cenu.
Hodí se na výlety do přírody i do kempu a zvládne i lehčí terén, hlavním zaměřením tohoto karavanu je však rodinná rekreace a co nejvyšší mírou komfortu.
V prostorném interiéru najdete širokou postel pro 2 a 2 postele s palandou. Samozřejmostí jsou také úložné prostory, sprcha a WC skříň, kterou lze vybavit chemickým WC.

VÍCE O UNCLE

Prodej karavanů pro vaše svobodné cesty

Naše poslání není jen prodej karavanů. Chceme dobrodruhům, jako jste vy, dopřát ničím neomezenou svobodu cestování. Užijte si pohodu a komfort, ať už nocujete kousek za městem nebo uprostřed divoké přírody. Naše moderní karavany vám dopřejí pohodlí i možnost jet tam, kam vás srdce táhne.

Kupte a pronajměte

Kupte karavan, pronajměte ho a on se do 5 sezon splatí!

ZJISTIT VÍCE

FOTOGRAFIE KARAVANŮ KE KOUPI

VÍCE FOTOGRAFIÍ

VYZKOUŠEJTE KARAVAN

Váháte nad nákupem karavanu? Můžete si ho půjčit, cenu za půjčovné v případě zakoupení odečteme

VYZKOUŠET KARAVAN

Máte zájem o náš karavan ? Napište nám!

Top linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram