PŮJČENÍ KARAVANŮ

Chcete jet na dovolenou, ale nechcete se spoléhat na dopravní kanceláře, přeplněné hotely a hlučné kempy? Nechte vyniknout svého svobodného ducha a vyjeďte s autem, elektrokolem či karavanem od nás. 

Naše půjčovna karavanů má pohodlné a kompaktní, velice mobilní karavany s širokou výbavou, které můžete vzít skoro do každého terénu. Nemáte je za co zapřáhnout? Chcete spíše jen něco, co vás na vaše vysněné místo transportuje? Půjčte si zbrusu nový Volkswagen kombi Tiguana a jeďte s celou rodinou či s přáteli, kam si jen usmyslíte. Vy jste pánem dovolené, žádný agent cestovní kanceláře. Buďte svobodní!

Jste spíše na fyzické aktivity, nebo jen plánujete, že na dovolené budete prozkoumávat okolí z první ruky? Jsme sice půjčovna karavanů, poskytujeme však více, než jen to! Půjčte si například elektrokolo. Rozdíl mezi normálním kolem a elektrokolem je zjevný. Baterie s vysokou výdrží zajistí, že vždy dojedete tam, kam jste dojet chtěli. S tímto kolem překonáte své fyzické limity, nebo si jen při cestě do kopce dáte pohodový odpočinek a užijete si krajinu kolem.

Karavany

SteelDrop, Caretta 1500, Caretta off-road

od 690 Kč/den
REZERVOVAT

wolkswagen tiguan

kombi, 1.5TSI, 110kW
rok výroby 2020, bílá barva

od 850 Kč/den
REZERVOVAT

elektrokola

Giant Dirt-E+ 3 Power, KTM Macina Cross 9 A4 - 56

od 500 Kč/den
REZERVOVAT

doplňkové příslušenství

Stan na střechu karavanu, stanová předzahrádka, kempingové vybavení, nosič na kola a elektrokola

od 20 Kč/den
PROHLEDNOUT DOPLŇKY

Půjčení karavanů je hračka

Půjčení karavanů není žádná věda. Karavan si u nás vyzvednete, stačí vám klasický řidičák a můžete vyrazit kamkoli chcete. Trendem dnešní doby je svoboda a cestování daleko od přelidněných letovisek. Tak objevujte svá vlastní okouzlující místa, luxusního společníka a ochránce vám poskytneme my.

PŮJČOVNA KARAVANŮ: OTÁZKY A ODPOVĚDI

Mohu jet s karavanem do zahraničí?

Ano, můžete, nicméně je nutné vrátit karavan do konce smluvené doby.

Liší se cena pronájmu podle sezon?

Ano. Podívejte se na rozpis cen během jednotlivých sezon níže. Více informací pak zjistíte na našem rezervačním formuláři (stačí kliknout na tlačítko REZERVOVAT), kde si vyberete termín své dovolené a systém vám automaticky vypočítá cenu.

Termíny mimo vedlejší i hlavní sezonu: 1. 11. - 31. 3.
SteelDrop: 790 Kč/den
Caretta off-road: 790 Kč/den
Caretta 1500: 690 Kč/den

Vedlejší sezona: 1. 4. - 31. 5. a 15. 9. - 31. 10.
SteelDrop: 1 090 Kč/den
Caretta off-road: 1 090 Kč/den
Caretta 1500: 890 Kč/den

Hlavní sezona: 1. 6. - 14. 9.
SteelDrop: 1 290 Kč/den
Caretta off-road: 1 290 Kč/den
Caretta 1500: 1 090 Kč/den

V čem jsou vlastně rozdíly karavanů, když jsou ceny podobné?
Vybavení je stejné, malé rozdíly jsou však ve velikosti interiéru a samotných karavanů. X-Line se také hodí do větší nepohody než Steel Drop díky speciálnímu bezpečnostnímu nástřiku Line-X, proto je cena trochu vyšší.
Jak je to s pojištěním?

Všechny karavany jsou samozřejmě pojištěné a jedná se o pojistky POV a HAV.

Co a kdy se platí?

Pronájem se platí formu faktury, která má týdenní splatnost. Fakturu zašleme 5 týdnů před vyzvednutím karavanu.

Co když si rezervaci rozmyslíte?
V tomto případě dojde k bezplatnému zrušení rezervace za předpokladu, že se rozhodnete s dostatečným předstihem. Pokud se rozhodnete zaplatit hned po rezervaci (7 a více týdnů před vyzvednutím karavanu), obdržíte 5% slevu.

Poplatky za stornování
Ty nastupují při zrušení pronájmu krátce před jeho uskutečněním. Dojde li ke zrušení ve 4. až 2. týdnu před smluveným termínem vyzvednutí karavanu, účtujeme si poplatek za stornování ve výši 20 % ceny pronájmu. Když zrušíte rezervaci týden před smluveným termínem vyzvednutí karavanu, účtujeme si storno poplatek ve výši 30 %. Při nevyzvednutí karavanu tento poplatek činí 50 % ceny pronájmu.

Zdravotní potíže
V případě zdravotních potíží nabídneme zákazníkovi nový termín s dodatečnou platbou ve výši 15 % za předpokladu, že doloží lékařské potvrzení.

Vratná kauce
Při převzetí karavanu musí zákazník složit vratnou kauci ve výši 10 000 Kč. Tato částka se po navrácení karavanu ihned vrací.

Lze si karavan také koupit?
Pokud se vám náš karavan zalíbí a nebudete se s nim chtít rozloučit, můžete si ho samozřejmě koupit. Z konečné ceny za koupi vám odečteme cenu pronájmu. Pro více informací nás kontaktujte na čísle 732 776 667 nebo zašlete zprávu na e-mail info@townout.cz.
Kde si karavan, automobil a kolo vyzvednu?
Karavan si vyzvednete na ulici Lánech 25, Praha Michle. Přesnou lokaci najdete zde nebo Popůvky 23, Brno.

Co takhle vlastní karavan?

Kupte a pronajměte, do 5 sezon se vám investice vrátí

ZJISTIT VÍCE

FOTOGRAFIE KARAVANŮ KE KOUPI

VÍCE FOTOGRAFIÍ
Top linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram