PŮJČOVNA

Chcete jet na dovolenou, ale nechcete se spoléhat na dopravní kanceláře, přeplněné hotely a hlučné kempy? Nechte vyniknout svého svobodného ducha a vyjeďte s autem, elektrokolem či karavanem od nás.

Máme pohodlné a kompaktní, velice mobilní mikro karavany s širokou výbavou, které můžete vzít skoro na každý terén. Nemáte je za co zapřáhnout? Chcete spíše jen něco, co vás na vaše vysněné místo transportuje? Půjčte si zbrusu nový Volkswagen kombi Tiguana a jeďte s celou rodinou či s přáteli, kam si jen usmyslíte. Vy jste pánem dovolené, žádný agent cestovní kanceláře. Buďte svobodní!

Jste spíše na fyzické aktivity, nebo jen plánujete, že na dovolené budete prozkoumávat okolí z první ruky? Půjčte si elektrokolo. Rozdíl mezi normálním kolem a elektrokolem je zjevný. Baterie s vysokou výdrží zajistí, že vždy dojedete tam, kam jste dojet chtěli. S tímto kolem překonáte své fyzické limity, nebo si jen při cestě do kopce dáte pohodový odpočinek a užijete si krajinu kolem.
KARAVANY
X-Line a SteelDrop

od 890 Kč/den
REZERVOVAT
VOLKSWAGEN TIGUAN
kombi, 1.5TSI, 110kW
rok výroby 2020, bílá barva
od 850 Kč/den
REZERVOVAT
ELEKTROKOLA
Giant Dirt-E+ 3 Power, KTM Macina Cross 9 A4 - 56

od 500 Kč/den
REZERVOVAT
DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
Stan na střechu karavanu, stanová předzahrádka, kempingové vybavení, nosič na kola a elektrokola
od 10 Kč/den
PROHLÉDNOUT DOPLŇKY

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Mohu jet s karavanem do zahraničí?
Ano, můžete, nicméně je nutné vrátit karavan do konce smluvené doby.
Liší se cena pronájmu podle sezon?
Ano. Podívejte se na rozpis cen během jednotlivých sezon níže. Více informací pak zjistíte na našem rezervačním formuláři (stačí kliknout na tlačítko REZERVOVAT), kde si vyberete termín své dovolené a systém vám automaticky vypočítá cenu.

Termíny mimo vedlejší i hlavní sezonu: 1. 11. - 31. 3.
SteelDrop: 890 Kč/den
X-Line: 990 Kč/den

Vedlejší sezona: 1. 4. - 31. 5. a 15. 9. - 30. 10.
SteelDrop: 1 100 Kč
X-Line: 1 200 Kč.

Hlavní sezona: 1. 6. - 14. 9.
SteelDrop: 1 300 Kč
X-Line: 1400 Kč
V čem jsou vlastně rozdíly karavanů, když jsou ceny podobné?
Vybavení je stejné, malé rozdíly jsou však ve velikosti interiéru a samotných karavanů. X-Line se také hodí do větší nepohody než Steel Drop díky speciálnímu bezpečnostnímu nástřiku Line-X, proto je cena trochu vyšší.
Jak je to s pojištěním?
Všechny karavany jsou samozřejmě pojištěné a jedná se o pojistky POV a HAV.
Co a kdy se platí?
Pronájem se platí formu faktury, která má týdenní splatnost. Fakturu zašleme 5 týdnů před vyzvednutím karavanu.

Co když si rezervaci rozmyslíte?
V tomto případě dojde k bezplatnému zrušení rezervace za předpokladu, že se rozhodnete s dostatečným předstihem. Pokud se rozhodnete zaplatit hned po rezervaci (7 a více týdnů před vyzvednutím karavanu), obdržíte 5% slevu.

Poplatky za stornování
Ty nastupují při zrušení pronájmu krátce před jeho uskutečněním. Dojde li ke zrušení ve 4. až 2. týdnu před smluveným termínem vyzvednutí karavanu, účtujeme si poplatek za stornování ve výši 20 % ceny pronájmu. Když zrušíte rezervaci týden před smluveným termínem vyzvednutí karavanu, účtujeme si storno poplatek ve výši 30 %. Při nevyzvednutí karavanu tento poplatek činí 50 % ceny pronájmu.

Zdravotní potíže
V případě zdravotních potíží nabídneme zákazníkovi nový termín s dodatečnou platbou ve výši 15 % za předpokladu, že doloží lékařské potvrzení.

Vratná kauce
Při převzetí karavanu musí zákazník složit vratnou kauci ve výši 10 000 Kč. Tato částka se po navrácení karavanu ihned vrací.
Lze si karavan také koupit?
Pokud se vám náš karavan zalíbí a nebudete se s nim chtít rozloučit, můžete si ho samozřejmě koupit. Z konečné ceny za koupi vám odečteme cenu pronájmu. Pro více informací nás kontaktujte na čísle 732 776 667 nebo zašlete zprávu na e-mail info@townout.cz.
Kde si karavan, automobil a kolo vyzvednu?
Karavan si vyzvednete na parkovišti na ulici Krouzova v Praze 12. Přesnou lokaci najdete zde.

FOTOGRAFIE KARAVANŮ KE KOUPI

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram