TECHNOLOGIE

Výjimečné karavany SteelDrop a X-Line

X-Line a SteelDrop jsou po všech stránkách elitou mezi karavany. Jejich velikost, hmotnost, výbava, konstrukce a technologie zpracování z nich dělají to nejlepší, co můžete připnout ke svému autu a jet s tím na dovolenou.
Během procesu vývoje a výroby se neustále dbá na to, jak karavany vylepšit, ať z hlediska konstruktérského nebo materiálního. Chceme našim klientům zajistit bezkonkurenční pohodlí a bezpečnost.
Půjčovna karavanů - X-line

Nezdolná povrchová úprava

Až 20 % ceny karavanu tvoří bezpečnostní lak Line-X vyrobený v USA. Je nepropustný a karoserii karavanu bezchybně izoluje, ochrání jej tedy před všemi nepříznivými vlivy prostředí, jako jsou déšť, mráz, kouř a více, nemusíte se tedy bát prosakování či zatékání.
Našemu bezpečnostnímu laku LINE-X opravdu věříme, poskytujeme tedy něco, co na trhu nemá obdoby. Když si karavan koupíte, dostanete záruku 10 let na nástřik, pokud tedy nedojde k žádnému mechanickému poškození. Jedná se o pětinásobek normální záruční doby. Záruka se vztahuje na obranu proti protečení a změnu barvy.

rozměry

Díky malým, kompaktním a elegantním rozměrům (3,5 m na délku, 170 cm na šířku a 195 m na výšku) je možné s karavanem manipulovat na jakékoliv silnici, ať jde o polní cestu nebo čtyřproudovou dálnici. Velikost však není vše, hlídáme si i váhu. S pouhými 550 kg se naše karavany snadno převážejí a na vaše auto či vozovku nevyvíjejí skoro žádný nápor. Na trhu moc lehčích karavanů nenajdete.
Přívěs jede vždy ve stopách svého vozidla a vzdálenost od tažného zařízení k ose přívěsu je ideální pro off-road.
Při výrobě našich karavanů myslíme také na životní prostředí, používáme pouze ekologicky přívětivé a zdraví nezávadné materiály, například naše překližka se kromě výroby karavanů používá i při výrobě dětských postýlek. Podobně je na tom i bezpečnostní lak Line-X, své využití nachází v potravinářském průmyslu, konkrétně se tímto materiálem potahují potravinové obaly z vnitřní strany.
Nezávadnost je dána hlavně chemickým složením laků a lepidel na bázi vody a šetrného, nezávadného lepidla 3M. Toto složení umožňuje úplnou absenci chemických pachů v karavanu.
Půjčovna karavanů - interiér

Technologická inovace

Konstrukční design závěsu kol nenajdete nikde jinde, díky revoluční technologii došlo k vylepšení zdvihu systému a jeho odpružení ze 7 cm na 16 cm. Toto odpružení firma KNOTT vyrábí pouze pro nás a s ním se pohodlí a pevnosti našich karavanů nedá konkurovat.
S nízkým těžištěm se naše karavany jen tak nepřevrátí. Při náklonu 40° přívěs pořád pevně drží na vozovce, s velkým rozpětím. Takového bočního náklonu nedosahuje ani většina standardních SUV.
Celková výška podvozku je 40 cm a je stejně jako zbytek karavanu vyráběný z těch nejlepších dílů z Německa, Rakouska, Francie, USA a Velké Británie.

komfort

Náš karavan je navržený tak, aby vám poskytl co nejvíce pohodlí na co nejmenším prostoru. Nejde o žádný domov na kolečkách, nicméně kempování mimo město nebo výlet s kamarády s ním hravě zvládnete.
Kompletní výbava obsahuje LCD televizor, topení, markýzu, 58l nádrž, venkovní sprchu, plynový hořák, lednici a baterie, úložné prostory a mikrovlnnou troubu, s tím že celý kuchyňský prostor najdete v zadní části karavanu. Zkombinujte svou výpravu plnou svobody s komfortem.
Půjčovna karavanů - interiér

Atesty

dodavatelé dílů

Chcete se dozvědět více o konkrétních karavanech?

DOVOLENÁ NA KOLECH

Na dovolenou s karavanem, autem a elektrokolem
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram