UBYTOVÁNÍ

Za krásami Jižní Moravy

Jste příznivci netradičního ubytování? Nechte se unést krásou a pohodou jižní Moravy v tematicky laděném a útulném sudu. V hotelu nebo v kempu se ubytuje každý. Ale sud? To je něco nového!

Specifikace: V sudu nenajdete nudu

Na pozemek se bez problémů vejdou 2 auta s karavanem a stan. Můžete zde grilovat, lenošit na slunci, prostě dělat, co se vám zlíbí. Spát můžete pod širým nebem pro co nejvíce získaných zážitků, to však nemusí být pro každého. Proto uvnitř najdete 4 pohodlné postele.

Své dostanou i ti z vás, kteří hledají zážitky, kteří si chtějí malebnou Jižní Moravu prozkoumat a projet. Okolí je propleteno hustou sítí cyklostezek, najdete tam také vinařství a dostatek vodních ploch pro rybaření a koupání.
Necelý kilometr od sudu najdete Vinařství U Kapličky. Čtyři kilometry od sudu se nachází krásný Pavlov a také lokality jako Lednice a Mikulov.
CENA ZA PRONÁJEM
Klikněte na tlačítko níže a můžete si pronajmout útulný sud v hezkém prostředí Jižní Moravy. Kontaktovat nás můžete také telefonicky na čísle 732 776 667. Pronájem možný od dvou nocí.
1400 Kč/noc
bez DPH
POPTAT SUD

PROHLÉDNĚTE SI NÁŠ SUD

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram