Zapůjčení karavanu

Chcete jet na dovolenou, ale nechcete se spoléhat na dopravní kanceláře, přeplněné hotely a hlučné kempy? Nechte vyniknout svého svobodného ducha a vyjeďte s autem, elektrokolem či karavanem od nás.

Naše půjčovna karavanů má pohodlné a kompaktní, velice mobilní karavany s širokou výbavou, které můžete vzít skoro do každého terénu. Nemáte je za co zapřáhnout? Chcete spíše jen něco, co vás na vaše vysněné místo transportuje? Půjčte si zbrusu nový Volkswagen kombi Tiguana a jeďte s celou rodinou či s přáteli, kam si jen usmyslíte. Vy jste pánem dovolené, žádný agent cestovní kanceláře. Buďte svobodní!

Jste spíše na fyzické aktivity, nebo jen plánujete, že na dovolené budete prozkoumávat okolí z první ruky? Jsme sice půjčovna karavanů, poskytujeme však více, než jen to! Půjčte si například elektrokolo. Rozdíl mezi normálním kolem a elektrokolem je zjevný. Baterie s vysokou výdrží zajistí, že vždy dojedete tam, kam jste dojet chtěli. S tímto kolem překonáte své fyzické limity, nebo si jen při cestě do kopce dáte pohodový odpočinek a užijete si krajinu kolem.

Otevřít chat
1
Dobrý den, ráda Vám pomohu s výběrem některého z našich karavanů. Odpovídáme téměř ihned.

Míša z TownOut