KUP A PŮJČUJ

Pořiďte si u nás odolný a pohodlný karavan, vezměte jej do přírody a získejte zážitky.
A když jej zrovna nevyužijete, tak na něm můžete vydělat. Prodej a pronájem karavanů, to je naše.
A může to být i vaše, tak hurá na to.

Kupte si u nás karavan Caretta (od 189.000 Kč) a my jej dáme do našeho rezervačního systému, kde si jej mohou půjčit jiní dobrodruhové. O termíny je u nás boj, hlavně během jarních a letních měsíců. Je tedy jisté, že si váš karavan někdo půjčí. Investice se vám vrátí po 2-5 sezonách.

A není to jen výhodné. Půjčovat karavan je lepší, než pronajímat například auto. Co je vlastně karavan Caretta? Je to taková pevnost, stvořená k tomu, aby přežila přírodní vlivy. Má zákazníka dopravit za dobrodružstvím.

A proč vlastně pronajímat právě karavan? Narozdíl od auta je to odolná věc bez delikátních a rychle se kazících součástek, jako jsou motor, převodovka, nebo jiné složitosti.

VÝHODY TÉTO SLUŽBY

INTELIGENTNÍ INVESTICE

Vaše peníze se vám vrátí po 2-5 sezonách. Pak jen vyděláváte.

FLEXIBILITA

Sami si vyberete termíny, kdy je váš karavan k dispozici.

ROZJETÁ RADOST

Karavan patří do přírody, ne do garáže. Pomozte svému karavanu i nadšeným výletníkům.

ZAJISTÍME ZÁKAZNÍKY

Váš karavan budeme propagovat a zaručíme, že si jej někdo pronajme.

EKOLOGICKÁ A VÝBAVA

soběstačný mikro karavan si vytváří vlastní energii solárními panely

ELEKTŘINA VE VÝBAVĚ

karavan je vybaven 12V bateriemi a elektrickými zásuvkami, baterie elektrokola vydrží až na 190 Km!

JAK TO FUNGUJE?

Nabízíme vám dvě možnosti, jak si u nás karavan koupit a jak jej pronajímat a každá má různé služby. Obě varianty mají společnou jednu hlavní: váš karavan umístíme na našem webu a lidé jej uvidí také v našem rezervačním systému.
Tento karavan budeme také aktivně propagovat na sociálních sítích a prostřednictvím reklamy v internetových vyhledávačích.
Jsme půjčovnou, kterou lidé znají a zákazníků je hodně. Je jisté, že si váš karavan někdo půjčí, hlavně během jarních a letních měsíců.
Nemusíte se tedy bát, že by váš karavan trčel v garáži.

PRVNÍ MOŽNOST

Karavan bude u nás v půjčovně a vy nemusíte nic zařizovat, akorát vám budou přibývat peníze na účtu.
Komunikace se zákazníkem, pravidelná údržba, předání a příjem karavanu, to vše uděláme my. Za tyto služby si účtujeme provizi ve výši 50 % peněz z pronájmu.

DRUHÁ MOŽNOST

Karavan si necháte u sebe my uděláme pouze to, že váš karavan umístíme na našem webu a přidáme jej do našeho rezervačního systému. Za tuto službu si účtujeme provizi ve výši 30 % peněz z pronájmu.

Máte zájem o náš karavan ? Napište nám!

Top linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram