Investuj a zhodnocuj

Kup a půjčuj

Nejlepší je investovat do vlastních zážitků, říkají mnozí. Souhlasíme a navíc pro vás máme ještě vylepšení. Pořiďte si u nás některý z komfortních karavanů a vyrazte tam, kam vás srdce a kola táhnou. A když zrovna nebudete na cestách, můžete karavan půjčit a vydělávat z jeho pronájmu. Jak? Zdaleka ne každý může vyjíždět za zážitky každý víkend. Váš karavan však nemusí vůbec zahálet. Naopak, nabídněte jej i ostatním dobrodruhům a vydělávejte, když zrovna necestujete. Vašeho miláčka dáme do našeho rezervačního systému a vaše investice se vám po pár sezonách krásně vrátí.

Hlavní obrázek kup a půjčuj

Varianta A

Kup a půjčuj

Karavan bude u nás v půjčovně a vy nemusíte nic zařizovat, akorát vám budou přibývat peníze na účtu. Komunikace se zákazníkem, pravidelná údržba, předání a příjem karavanu, to vše uděláme my. Za tyto služby si účtujeme provizi ve výši 50 % peněz z pronájmu.

Varianta B

Kup a půjčuj

Karavan si necháte u sebe my uděláme pouze to, že váš karavan umístíme na našem webu a přidáme jej do našeho rezervačního systému. Za tuto službu si účtujeme provizi ve výši 30 % peněz z pronájmu.

Vyberte si karavan

Na výběr jich máme opravdu spoustu, tak zvolte ten, který vám nejvíce sedne.

Zvolte z možností A/B

Karavan bude v našem rezervačním systému. Vy si vyberete z možností výše, jestli se o vše postaráme my, nebo bude čekat u vás doma.

Investice se vám vrací

To je ta nejpříjemnější část. Nejenže dopřejete skvělé zážitky jiným cestovatelům, ale hlavně se budete těšit z vracejících se peněz.

Výhody této služby

Peníze se vám vrátí

Záleží jen na vás, jak často budete karavan půjčovat. Investice se vám vrátí po 2-5 sezonách.

Příjemná flexibilita

Sami si vyberete termín, kdy je váš karavan k dispozici. Zákazníky vám seženeme my.

Radost ze zážitku

Dopřejte je sobě i ostatním. Kouzlo cestování karavanem láká čím dál více dobrodruhů.

Žádné starosti

Postaráme se o pronájem vašeho karavanu od A do Z. Vy jen sledujete peníze na účtu.

Otevřít chat
1
Dobrý den, ráda Vám pomohu s výběrem některého z našich karavanů. Odpovídáme téměř ihned.

Míša z TownOut